O nákupu

Způsob doručení

Doprava zboží k domu

Zajistíme Vám dopravu zakoupeného zboží k Vašemu domu, ať bydlíte kdekoliv.

Zboží na Vaši adresu Vám dodá náš smluvní přepravce. Můžete zvolit přepravní společnost FOFR nebo TOPTRANS s nadstandardními službami doručování. Pokud je vybraný produkt v internetovém obchodě skladem a objednávka je přijata do 9:30 hodin, předáváme jej dopravci ještě tentýž den. Zpravidla je k Vám zásilka doručena přepravní společností do druhého pracovního dne.

Cena dopravy je stanovena tarify v závislosti na volbě způsobu dodání a váze objednaného zboží. Bližší informace o jednotlivých možnostech doručení naleznete níže. Tabulka s cenami slouží pro Vaši rychlou orientaci. Celkové dopravné za zboží se Vám zobrazí při volbě způsobu dodání ještě před dokončením objednávky.

 

Způsob doručeníDo 30 kgNad 30 kg

Doprava po celé ČR

FOFR  Doporučujeme 180 Kč 480 Kč
TOPTRANS 240 Kč 540 Kč
TOPTRANS TOPTIME
Dopolední doručení do 12:00
360 Kč 740 Kč
TOPTRANS TOP-PRIVAT
Večerní doručení 16:00 - 20:00
650 Kč 890 Kč
TOPTRANS TOP-WEEKEND
Sobotní doručení do 13:00
1100 Kč 1550 Kč
TOPTRANS TOP-COMFORT
Doručení zásilky včetně výnosu do patra. Předpokladem je aktivní asistence příjemce
650 Kč 1250 Kč
TOPTRANS TOP-COMFORT PLUS
Doručení zásilky All Inclusive (2 pracovníci TOPTRANSU) přímo na místo určené příjemcem (do bytu, kanceláře, apod.), včetně avizace, rozbalení, odvozu obalového materiálu.
1400 Kč 1700 Kč

Osobní odběr

Praha 10, CENTRUM PODLAH - Jiří Valeš, Hostivařské náměstí 1, 102 00 Praha 10 zdarma zdarma
Benešov, KARSIS PODLAHOVÉ CENTRUM, Čechova 2148, 256 01 Benešov zdarma zdarma
Plzeň, PODLAHY DOBŘANY, Litická 1359, 334 41 Dobřany zdarma zdarma
České Budějovice, JUPEKO, Fr. Ondříčka 52, 370 11 České Budějovice zdarma zdarma
Chrudim, PODLAHY PLOTZ, T. G. Masaryka 333, 538 21, Slatiňany zdarma zdarma

Kam dál?

Síť A1 prodejců


Možnosti platby

Hotově / Dobírka

Zboží je možné uhradit hotově při převzetí zboží přímo na výdejním místě nebo dobírkou při doručení zboží na uvedenou adresu, kdy se hotovost platí dopravci při převzetí zboží.

Převodem předem

Zvolíte-li platbu bankovním převodem, zašleme Vám automaticky na e-mail potvrzení objednávky s údaji pro uskutečnění platby (číslo účtu, variabilní symbol a celkovou částku). Objednávku expedujeme až po připsání částky na náš účet. Proto berte prosím v úvahu časovou prodlevu, která je odvislá od termínu provedení Vaší platby.


Záruka kvality

Na zboží zakoupené v našem internetovém obchodě poskytujeme zákonnou záruku 24 měsíců. U některých produktů, zejména podlahových krytin, je záruka prodloužena dle podmínek výrobce. Prodloužená záruka se vztahuje na některé vlastnosti výrobků.


Výměna zboží

Nakoupili jste mnoho nebo jste špatně vybrali? V případě potřeby Vám zboží nepoškozené a zabalené v původním obalu vyměníme do 14 dnů od data nákupu. Výměnu nelze uplatnit u zboží upraveného dle objednávky na určitý rozměr (zejména řezy podlahovin v metráži) nebo u speciální objednávky zákazníka.


Reklamace

Při reklamaci zboží se v jejím oprávněném případě budeme snažit najít nejrychlejší řešení. V případě nutnosti reklamace nás nejdříve informujte na některý z uvedených kontaktů. Poškození při dopravě smluvním přepravcem je nutné zapsat ihned do přepravního listu a neprodleně nám tuto skutečnost oznámit. Před zahájením reklamace je vždy vhodné vadu výrobku nafotit a poslat nám k předběžnému posouzení. Vaši reklamaci vyřídíme co nejrychleji, nejpozději však do 30 dnů od jejího písemného doručení na naši firmu.


Obchodní podmínky

Práva a povinnosti prodávajícího a kupujícího se řídí těmito obchodními podmínkami, pokud nejsou výslovně upraveny, řídí se příslušnými ustanoveními zák. č. 40/1964Sb. Občanský zákoník, jakož i předpisy souvisejícími a zák. č. 513/1991Sb. Obchodní zákoník, jakož i předpisy souvisejícími.

Prodávající:

KARSIS s.r.o.
Čechova 2148
256 01 Benešov
IČ: 261 80 456
Tel: 317 725 150
e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Kupující:

Kupující - objednavatel-fyzická nebo právnická osoba, která provádí objednání prostřednictvím elektronického obchodu.

Práva a povinnosti prodávajícího:

 1. Prodávající je povinen zrealizovat objednávku kupujícího v co nejkratším termínu (dle dostupnosti jednotlivých položek zboží a provozních možností prodávajícího).
 2. Prodávající je povinen uskutečnit dodávku do místa, které uvedl kupující v objednávce (nebylo-li dohodnuto jinak)
 3. Prodávající má právo odmítnout objednávku. V tomto případě je povinen neprodleně uvědomit kupujícího za účelem dohody o dalším postupu.

Práva a povinnosti kupujícího:

 1. Kupující je povinen v objednávce uvést správnou a úplnou poštovní adresu, na kterou má být objednané zboží doručeno.
 2. Kupující je povinen odebrat objednané zboží a zaplatit kupní cenu, včetně případné ceny za dopravu zboží. S konečnou cenou s dopravným je kupující vyrozuměn před dodáním zboží.
 3. Kupující má právo stornovat objednávku, je však povinen uhradit prodávajícímu veškeré náklady se stornováním objednávky spojené.
 4. Kupující má právo na vymazání svých osobních údajů z databáze prodávajícího, pokud o to požádá.

Objednání zboží:

 1. Veškeré objednávky provedené prostřednictvím internetového obchodu prodávajícího nebo jiným způsobem prodávajícímu předané (pošta,e-mail,osobně) jsou považovány za závazné. Aby mohla být objednávka akceptována, musí obsahovat všechny náležitosti, registrační údaje a telefonické spojení na kupujícího. V tomto případě je objednávka současně návrhem kupní smlouvy. K uzavření kupní smlouvy není nutné potvrzení objednávky prodávajícím, kupní smlouva pak vzniká samotným dodáním zboží. Prodávající si však může v jednotlivých, zejména sortimentně nebo finančně náročnějších případech, vyhradit písemné potvrzení objednávky.
 2. Provedením objednávky kupující potvrzuje bez výhrad, že se seznámil se všemi ustanoveními těchto obchodních podmínek, jakož i v den Odeslání objednávky platnou výši ceny uvedené u položky objednaného zboží, a že s nimi souhlasí. Odeslanou objednávkou je kupující po dobu stanovenou k dodání zboží neodvolatelně vázán.
 3. Vaši spokojenost s nákupem zjišťujeme prostřednictvím e-mailových dotazníků v rámci programu Ověřeno zákazníky, do něhož je náš e-shop zapojen. Ty vám zasíláme pokaždé, když u nás nakoupíte, ve smyslu § 7 odst. 3 zákona č. 480/2004 Sb. Zpracování osobních údajů pro účely zaslání dotazníků v rámci programu Ověřeno zákazníky provádíme na základě našeho oprávněného zájmu, který spočívá ve zjišťování vaší spokojenosti s nákupem u nás. Pro zasílání dotazníků, vyhodnocování vaší zpětné vazby a analýz našeho tržního postavení využíváme zpracovatele, kterým je provozovatel portálu Heureka.cz; tomu pro tyto účely můžeme předávat informace o zakoupeném zboží a vaši e-mailovou adresu. Vaše osobní údaje nejsou při zasílání e-mailových dotazníků předány žádné třetí straně pro její vlastní účely. Proti zasílání e-mailových dotazníků v rámci programu Ověřeno zákazníky můžete kdykoli vyjádřit námitku odmítnutím dalších dotazníků pomocí odkazu v e-mailu s dotazníkem. V případě vaší námitky vám dotazník nebudeme dále zasílat.
 4. Objednávka musí obsahovat přesnou specifikaci zboží, jeho množství a cenu za zboží. Pro kupujícího platí ceny v době objednání. Ceny jsou uvedeny v Kč.
 5. Při chybném zadání výběru zboží na objednávce ze strany kupujícího a následné výměně zboží si prodávající vyhrazuje právo účtovat veškeré náklady s výměnou spojené.
 6. Součástí dodávky není instalace předmětu plnění.
 7. Cena za dopravu se stanovuje individuálně na základě dohody mezi kupujícím a prodávajícím.

Dodací podmínky:

 1. Zboží je dodáváno více způsoby, ze kterých si kupující zvolí při objednání nebo na kterých se dohodne s prodávajícím.
 2. Místem plnění je adresa, kterou kupující uvedl na objednávce nebo osobní odběr na výdejním místě prodávajícího.
 3. Dopravu zboží zajišťuje prodávající, pokud si ji kupující objedná. Za dodání zboží se považuje osobní odběr v místě, které si obě strany dohodly nebo dodání zboží na požadované místo a jeho převzetí. Pokud si kupující nepřevezme zboží z důvodů ležících na jeho straně, je povinen nést v plné výši náklady spojené s opakovaným dodáním. Vlastnické právo ke zboží přechází na kupujícího v okamžiku převzetí zboží pod podmínkou zaplacení plné kupní ceny.
 4. Kupující je povinen při dodání zkontrolovat spolu s dopravcem zásilky a odmítnout převzetí neúplné nebo poškozené zásilky. Pokud je zásilka poškozená nebo neúplná, je povinen sepsat s dopravcem záznam o škodě a tento prodávajícímu neprodleně zaslat a současně prodávajícímu oznámit tuto skutečnost telefonicky. Pokud kupující podpisem v dokladech dopravce převzetí zásilky potvrdí, je zásilka považována za bezvadnou a na dodatečné reklamace neúplnosti nebo poškození nebude brán zřetel.
 5. Nebezpečí škody na zboží přechází na kupujícího okamžikem převzetí zboží od prodávajícího resp. dopravce.
 6. Prodávající si vyhrazuje právo na prodloužení dohodnuté dodací lhůty v případě nepředvídatelných událostí, mezi které patří i prodlení na straně jeho dodavatele nebo dopravce. O prodloužení dodací lhůty je povinen kupujícího informovat a dohodnout náhradní termín plnění. Nedodá-li prodávající zboží ani v náhradním termínu, je kupující oprávněn od kupní smlouvy odstoupit.

Platební podmínky:

Platbu za zboží je možno uskutečnit bankovním převodem na základě zálohové faktury (fakturovaná částka musí být připsána na účet prodávajícího nejpozději v den předcházející dnu plnění).

Záruky a garance:

 1. Prodávající poskytuje záruku na zboží specifikované ve faktuře nebo jiném dokladu. Nároky kupujícího ze záruky za jakost se řídí režimem obchodního zákoníku.
 2. Záruka se nevztahuje na závady vzniklé nesprávným použitím, instalací, nebo údržbou, na závady vzniklé nesprávnou přepravou a nesprávným skladováním, neodborným nebo nepřiměřeným zacházením, fyzickým poškozením, na závady vzniklé neodvratnou událostí (oheň,voda apod.),povětrnostními vlivy,nadměrným mechanickým opotřebením apod.
 3. Předmětem záručního plnění není rovněž běžná údržba nebo čištění.
 4. Od 1. 1. 2003 je v účinnosti zákon č.136/2002Sb., kterým se mění občanský zákoník.

Odstoupení od smlouvy:

 1. Kupující má v souladu s odstavcem 6 novely občanského zákoníku č.367/2000 právo odstoupit od smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží, s výjimkou osobního odběru na výdejním místě. Pokud k takové situaci dojde, je kupující oprávněn vrátit pouze nepoškozené zboží v původním obalu,bez známek užívání nebo opotřebení, se všemi součástmi a příslušenstvím a s veškerou dokumentací ve stavu,v jakém je kupující převzal při dodávce.
 2. Před samotným vrácením zboží je kupující povinen včas uvědomit prodávajícího telefonicky,dohodnout termín vrácení na adresu na kterou vrácené zboží dopravit,současně zaslat prodávajícímu e-mail nebo dopis s uvedením čísla faktury a sdělit číslo účtu,na který chce vrátit uhrazenou částku.
 3. Vrácené zboží je kupující povinen zasílat výhradně doporučeně a pojištěné, prodávající neručí za jeho případnou ztrátu či poškození.
 4. Pokud nebude splněna některá z výše uvedených podmínek, nebude odstoupení od kupní smlouvy akceptováno, zboží nebude převzato zpět a uhrazená částka nebude vrácena.
 5. Pokud kupující od smlouvy odstoupí, prodávající mu vrátí částku, která se bude rovnat rozdílu kupní ceny a nákladů, které prodávající vynaložil v souvislosti s dodáním zboží.
 6. Možnost odstoupení od smlouvy se vztahuje pouze na dodávku zboží,jehož cena není závislá na cenových výchylkách nezávislých na vůli prodávajícího,na zboží které nebylo objednáno nebo upraveno speciálně a výslovně pro kupujícího a na zboží,při jeho převzetí nebylo možné dostatečně je prohlédnout.
 7. V případě zrušení části objednávky si prodávající vyhrazuje právo změnit výši poplatku za přepravné.
 8. Prodávající si vyhrazuje právo zrušit objednávku nebo její část v těchto případech:
 • zboží se již nevyrábí nebo nedodává
 • u zboží se změnila výrazným způsobem cena výrobce nebo smluvního dodavatele
 • zboží je momentálně doprodáno

V případě, že tato situace nastane, se prodávající zavazuje, že bude neprodleně kontaktovat kupujícího za účelem dohody o dalším postupu.

Prodávající si vyhrazuje možnost odstoupení od uzavřené kupní smlouvy v případě, že si kupující objednal zboží na základě této kupní smlouvy, jehož cena byla zjevně nepřiměřená hodnotě tohoto zboží. Prodávající může takto odstoupit od kupní ceny pouze v případě, že tato zjevně nepřiměřená cena uvedená na webovém prostředí e-shopu byla způsobena nevědomě.

Reklamace:

 1. Pokud je zásilka neúplná nebo poškozená,je kupující povinen sepsat s dopravcem záznam o škodě a tento neprodleně prodávajícímu zaslat a současně ihned prodávajícímu oznámit tuto skutečnost telefonicky.
 2. Při reklamaci je kupující povinen prokázat zakoupení předmětu plnění u prodávajícího fakturou. Prodávající není povinen přijmout k vyřízení reklamace předmět plnění, nepředá-li jej kupující se všemi součástmi a příslušenstvím a s veškerou dokumentací.
 3. O výsledku reklamace je kupující informován způsobem sjednaným s prodávajícím, a to nejpozději do 30 dnů od převzetí předmětu plnění k vyřízení reklamace.
 4. Odstranění závady je dle typu produktu realizováno výměnou produktu, výměnou vadného dílu, případně odstraněním závady v servisním středisku.
 5. Při neoprávněné reklamaci může prodávající požadovat úhradu vzniklých nákladů.

Ochrana osobních údajů:

Využitím internetového obchodu prodávajícího souhlasí kupující se zapsáním informací o jeho osobě a nákupech do databáze prodávajícího.Prodávající se zavazuje používat osobní údaje kupujícího v souladu se zákonem na ochranu osobních údajů.Veškeré údaje,které kupující sdělí při objednání zboží prodávajícímu, jsou považovány za důvěrné a nebudou poskytnuty třetí osobě nebo jinak zveřejněny vyjma situace související s plněním objednávky.

Závěrečná ustanovení:

 1. Tyto obchodní podmínky platí ve znění uvedeném na internetových stránkách prodávajícího v den odeslání elektronické objednávky kupujícím.
 2. Odesláním elektronické objednávky kupující bez výhrad akceptuje veškerá ustanovení obchodních podmínek ve znění platném v den odeslání objednávky, jakož i v den odeslání objednávky platnou cenu objednaného zboží uvedenou v katalogu internetové prodejny prodávajícího, nebylo-li v konkrétním případě prokazatelně dohodnuto jinak. Odeslanou objednávkou je kupující neodvolatelně vázán.
 3. V situacích, které neupravují tyto obchodní podmínky se vztah kupujícího a prodávajícího řídí platnými právními úpravami, především obchodním a občanským zákoníkem.

Poradíme Vám s nákupem

S případnými dotazy nás neváhejte kontaktovat e-mailem na adrese Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript nebo telefonicky na čísle 317 725 151.

OSOBNÍ ODBĚR
Praha
      CENTRUM PODLAH - Jiří Valeš, Praha 10 ZDARMA ZDARMA
Benešov
      KARSIS PODLAHOVÉ CENTRUM ZDARMA ZDARMA
Plzeň-jih
      PODLAHY DOBŘANY ZDARMA ZDARMA
České Budějovice
      JUPEKO ZDARMA ZDARMA