Koncept A1

Proč právě A1 podlahy?

Prodejní koncept A1 PODLAHY jsme uvedli na trh před čtyřmi lety s cílem zjednodušit svým klientům orientaci ve specializovaném sortimentu podlahových krytin a usnadnit dostupnost naší nabídky ve všech tuzemských regionech. A1 je značkou, pod kterou jsou obchodovány speciální kolekce mnoha oblíbených typů a designů podlahovin. Kolekce neustále aktualizujeme a rozšiřujeme tak, aby si v nich všechny generace spotřebitelů mohly najít svůj typ a design podlahové krytiny. Nabídka obsahuje i příslušenství, bez kterého by nebylo možné Vaši novou podlahu připravit nebo dokončit. Součástí unikátního konceptu A1 PODLAHY jsou také partnerské značky kolekcí FLOORCLIC, EGGER CORK+, Magnum, Esco, GRANDECK a další.

Kdo jsme?

Za vznikem značky A1 PODLAHY stojí společnost KARSIS s.r.o., významný český importér s více než 20 letou praxí v oboru podlahovin. V současné době spolupracujeme s více než 500 aktivními odběrateli, které tvoří především specializované maloobchody, velkoobchody, realizační, projekční a investorské firmy. Je tedy velmi pravděpodobné, že i Vy jste majiteli podlah „od nás“, aniž byste to tušili. Být Vám ještě blíž bylo hlavní myšlenkou, která iniciovala vznik obchodní sítě A1 prodejen, jejichž nabídka obsahuje specializované kolekce A1 a další partnerské značky. Naši zkušení A1 prodejci pro Vás každý den zdokonalují odborné služby spojené s výběrem, pokládkou i údržbou nových podlah. Přejeme si být vždy Vaším specialistou, ke kterému se budete s důvěrou při řešení Vaší podlahy vracet.

Za kvalitu si ručíme!

Ujišťujeme Vás, že do naší nabídky jsou zařazovány výhradně osvědčené kvality zboží s velmi příznivým poměrem užitné hodnoty a ceny. Všechny podlahové krytiny také s převahou splňují přísné technické i hygienické požadavky evropských norem. Našimi dodavateli jsou výhradně renomovaní výrobci podlahovin. Nadstandardní obchodní vztahy, které si s nimi při dlouholeté spolupráci importér KARSIS vybudoval, jsou pro naše zákazníky a prodejce zárukou vstřícného a rychlého jednání i při řízeních spojených s odpovědností za případné výrobní vady.

Rodina kolekcí A1

Značky našich kolekcí v rodině A1 prezentují širokou nabídku mnoha typů moderních podlahovin. Bytové koberce v kolekci A1 COLORO, luxusní koberce v kolekci A1 SILKY STARS a objektové (zátěžové) koberce v kolekci A1 BUSINESS tvoří velmi širokou škálu barev, vzorů a užitných vlastností. Vinylové podlahoviny v metráži zastupují na českém trhu dnes již nejprodávanější kolekce vinylu A1 FAMILY STYLE, komfortního vinylu s textilní podložkou A1 LONG LIFE TEX  a zátěžového vinylu A1 LONG LIFE PRO. Nabídka těchto třech kolekcí nyní čítá 199 dekorů, 16 typů a celkem 6 rozměrů šíří rolí, které jsou ze skladu importéra expedovány ke svým uživatelům 6 dnů v týdnu. Dostupnost těchto i všech dalších našich A1 kolekcí se vyznačuje velmi krátkou dobou dodání ke koncovému uživateli.


Pevnou pozici na trhu si již vytvořily také naše vinylové dílce A1 QUANTUM a plovoucí vinyl na HDF desce se zámkovým spojem A1 MULTIFLOR 55. Rodina kolekcí A1 se v letošním roce dále rozrostla o výraznou novinku A1 TARKO FIX & CLIC. 40 inspirativních dekorů celovinylových dílců ve formátech prken a dlažeb bude dokonce roku 2017 v kolekci rozšířeno celkem na 80 dekorů. Vinylové dílce A1 TARKO FIX jsou určeny k celoplošnému lepení a vinyl A1 TARKO CLIC lze díky zámkovým spojům snadno a rychle instalovat bez lepení jako plovoucí podlahu.

Partnerské značky A1

Požadavky našich klientů jsou přirozeně velmi rozmanité, proto kmenovou nabídku kolekcí A1 rozšiřují partnerské značky dalších podlahovin, terasových prken a příslušenství. Laminátové plovoucí podlahy jsou zastoupeny naší speciální kolekcí FLOORCLIC od německého výrobce EGGER nabízející dokonalé přírodní dekory ve vyšší třídě kvality přímého laminátu DPL. Korkové plovoucí podlahy EGGER CORK+ díky technologii přímého tisku DPR prezentují autentické dekory oblíbených dřevin v kombinaci s jedinečnými přírodními vlastnostmi korkového materiálu. Obě kolekce jsou podporovány také na našich produktových stránkách www.podlahyegger.cz. Dřevěné podlahy jsou v naší nabídce zastoupeny českými značkami kolekcí MAGNUM a ESCO, využívajícími nejmodernější výrobní technologie zpracování a povrchové úpravy dřeva. Kolekci 32 dekorů dřevin ve formátu třívrstvých lamel se zámkovým spojem a s povrchovou úpravou laku nebo oleje od výrobce UNILIN letos rozšířila nabídka 72 dekorů dubových masívních, třívrstvých i dvouvrstvých podlah od výrobce ESCO. Stále větším sezónním hitem posledních let jsou terasy WPC z dřevoplastového kompozitu, které není potřeba po čase nijak natírat ani čistit. Přesto je na jejich životnost poskytována záruka 25 let. Díky naší exkluzivní spolupráci s výrobcem WOODPLASTIC nabízíme vlastní produktovou řadu plných terasových a plotových prken GRANDECK vyrobených v technologické licenci americké značky STRANDEX Corporation. Celý systém včetně WPC nosičů a dalšího příslušenství je prezentován na našich produktových stránkách www.grandeck.cz, kde si také snadno a rychle spočítáte s aplikací kalkulátoru náklady na Vaši novou terasu.

Prodejní tým A1 PODLAHY