Koncept A1

Proč právě A1 podlahy?

Prodejní koncept A1 PODLAHY jsme uvedli na trh před čtyřmi lety s cílem zjednodušit svým klientům orientaci ve specializovaném sortimentu podlahových krytin a usnadnit dostupnost naší nabídky ve všech tuzemských regionech. A1 je značkou, pod kterou jsou obchodovány speciální kolekce mnoha oblíbených typů a designů podlahovin. Kolekce neustále aktualizujeme a rozšiřujeme tak, aby si v nich všechny generace spotřebitelů mohly najít svůj typ a design podlahové krytiny. Nabídka obsahuje i příslušenství, bez kterého by nebylo možné Vaši novou podlahu připravit nebo dokončit. Součástí unikátního konceptu A1 PODLAHY jsou také partnerské značky kolekcí FLOORCLIC, EGGER CORK COMFORT, Magnum, Esco, GRANDECK a další.

Kdo jsme?

Za vznikem značky A1 PODLAHY stojí společnost KARSIS s.r.o., významný český importér s více než 20 letou praxí v oboru podlahovin. V současné době spolupracujeme s více než 500 aktivními odběrateli, které tvoří především specializované maloobchody, velkoobchody, realizační, projekční a investorské firmy. Je tedy velmi pravděpodobné, že i Vy jste majiteli podlah „od nás“, aniž byste to tušili. Být Vám ještě blíž bylo hlavní myšlenkou, která iniciovala vznik obchodní sítě A1 prodejen, jejichž nabídka obsahuje specializované kolekce A1 a další partnerské značky. Naši zkušení A1 prodejci pro Vás každý den zdokonalují odborné služby spojené s výběrem, pokládkou i údržbou nových podlah. Přejeme si být vždy Vaším specialistou, ke kterému se budete s důvěrou při řešení Vaší podlahy vracet.

Za kvalitu si ručíme!

Ujišťujeme Vás, že do naší nabídky jsou zařazovány výhradně osvědčené kvality zboží s velmi příznivým poměrem užitné hodnoty a ceny. Všechny podlahové krytiny také s převahou splňují přísné technické i hygienické požadavky evropských norem. Našimi dodavateli jsou výhradně renomovaní výrobci podlahovin. Nadstandardní obchodní vztahy, které si s nimi při dlouholeté spolupráci importér KARSIS vybudoval, jsou pro naše zákazníky a prodejce zárukou vstřícného a rychlého jednání i při řízeních spojených s odpovědností za případné výrobní vady.

Rodina kolekcí A1

Značky našich kolekcí v rodině A1 prezentují širokou nabídku mnoha typů moderních podlahovin. Bytové koberce v kolekci A1 COLORO, luxusní koberce v kolekci A1 SILKY STARS a objektové (zátěžové) koberce v kolekci A1 BUSINESS tvoří velmi širokou škálu barev, vzorů a užitných vlastností. Vinylové podlahoviny v metráži zastupují na českém trhu dnes již nejprodávanější kolekce vinylu A1 FAMILY STYLE, komfortního vinylu s textilní podložkou A1 LONG LIFE TEX  a zátěžového vinylu A1 LONG LIFE PRO. Nabídka těchto třech kolekcí nyní čítá 199 dekorů, 16 typů a celkem 6 rozměrů šíří rolí, které jsou ze skladu importéra expedovány ke svým uživatelům 6 dnů v týdnu. Dostupnost těchto i všech dalších našich A1 kolekcí se vyznačuje velmi krátkou dobou dodání ke koncovému uživateli.


Pevnou pozici na trhu si již vytvořily také naše vinylové dílce A1 QUANTUM a plovoucí vinyl na HDF desce se zámkovým spojem A1 MULTIFLOR 55. Rodina kolekcí A1 se v letošním roce dále rozrostla o výraznou novinku A1 TARKO FIX & CLIC. 40 inspirativních dekorů celovinylových dílců ve formátech prken a dlažeb bude dokonce roku 2017 v kolekci rozšířeno celkem na 80 dekorů. Vinylové dílce A1 TARKO FIX jsou určeny k celoplošnému lepení a vinyl A1 TARKO CLIC lze díky zámkovým spojům snadno a rychle instalovat bez lepení jako plovoucí podlahu.

Partnerské značky A1

Požadavky našich klientů jsou přirozeně velmi rozmanité, proto kmenovou nabídku kolekcí A1 rozšiřují partnerské značky dalších podlahovin, terasových prken a příslušenství. Laminátové plovoucí podlahy jsou zastoupeny naší speciální kolekcí FLOORCLIC od německého výrobce EGGER nabízející dokonalé přírodní dekory ve vyšší třídě kvality přímého laminátu DPL. Korkové plovoucí podlahy EGGER CORK COMFORT díky technologii přímého tisku DPR prezentují autentické dekory oblíbených dřevin v kombinaci s jedinečnými přírodními vlastnostmi korkového materiálu. Obě kolekce jsou podporovány také na našich produktových stránkách www.podlahyegger.cz. Dřevěné podlahy jsou v naší nabídce zastoupeny českými značkami kolekcí MAGNUM a ESCO, využívajícími nejmodernější výrobní technologie zpracování a povrchové úpravy dřeva. Kolekci 32 dekorů dřevin ve formátu třívrstvých lamel se zámkovým spojem a s povrchovou úpravou laku nebo oleje od výrobce UNILIN letos rozšířila nabídka 72 dekorů dubových masívních, třívrstvých i dvouvrstvých podlah od výrobce ESCO. Stále větším sezónním hitem posledních let jsou terasy WPC z dřevoplastového kompozitu, které není potřeba po čase nijak natírat ani čistit. Přesto je na jejich životnost poskytována záruka 25 let. Díky naší exkluzivní spolupráci s výrobcem WOODPLASTIC nabízíme vlastní produktovou řadu plných terasových a plotových prken GRANDECK vyrobených v technologické licenci americké značky STRANDEX Corporation. Celý systém včetně WPC nosičů a dalšího příslušenství je prezentován na našich produktových stránkách www.grandeck.cz, kde si také snadno a rychle spočítáte s aplikací kalkulátoru náklady na Vaši novou terasu.

Prodejní tým A1 PODLAHY