Koncept A1

Proč právě A1 podlahy?

Prodejní koncept A1 PODLAHY se výrazně etabloval na českém trhu v roce 2015. Projekt vznikl o rok dříve s cílem zjednodušit našim klientům orientaci ve specializovaném sortimentu podlahových krytin a usnadnit dostupnost naší nabídky ve všech tuzemských regionech. A1 je značkou, pod kterou jsou obchodovány speciální kolekce nejširšího spektra podlahovin na českém trhu. Kolekce neustále aktualizujeme a rozšiřujeme tak, aby v nich spotřebitelé všech generací mohli snadno najít pro ně ideální typ a design podlahové krytiny. Nabídka obsahuje i příslušenství, bez kterého by nebylo možné Vaši novou podlahu připravit nebo dokončit. Součástí unikátního konceptu A1 PODLAHY jsou také partnerské značky kolekcí FLOORCLIC, EGGER CORK COMFORT, BEFAG WOOD NATURE, GRANDECK a další.

Kdo jsme?

Za vznikem značky A1 PODLAHY stojí společnost KARSIS s.r.o., významný český importér s 25 letou praxí v oboru podlahovin. Na jeho centrálním skladu v Benešově je dnes standardně uskladněno 12 000 položek zboží, přičemž každodenní zásoba podlahovin by v přepočtu pokryla plochu ca 180 000 m2. V současné době spolupracujeme v prodejní síti s více než 500 aktivními distributory, které tvoří specializované maloobchody, velkoobchody, realizační, projekční a investorské firmy. Každým rokem Vám dodáváme takřka 1 000 000 m2 podlahovin. Je tedy velmi pravděpodobné, že i Vy jste majiteli podlah „od nás“, aniž byste si toho dříve povšimli. Být Vám ještě blíž bylo hlavní myšlenkou, která iniciovala vznik obchodní sítě A1 prodejen, jejichž nabídka obsahuje specializované A1 kolekce a další partnerské značky. Naši zkušení A1 prodejci pro Vás každý den zdokonalují odborné služby spojené s výběrem, pokládkou i údržbou nových podlah. Přejeme si být vždy tím prvním specialistou, na kterého se budete s důvěrou obracet při řešení Vaší podlahy.

Za kvalitu si ručíme!

Ujišťujeme Vás, že do naší nabídky jsou zařazovány výhradně osvědčené kvality zboží s velmi příznivým poměrem užitné hodnoty a ceny. Všechny podlahové krytiny s převahou splňují přísné technické i hygienické požadavky evropských norem. Našimi dodavateli jsou výhradně renomovaní výrobci podlahovin. Nadstandardní obchodní vztahy, které si s nimi při dlouholeté spolupráci importér KARSIS vybudoval, jsou pro naše zákazníky a prodejce zárukou vstřícného a rychlého jednání i při řízeních spojených s odpovědností za případné výrobní vady.

Rodina kolekcí A1

Značky našich kolekcí v produktové rodině A1 obsahují širokou nabídku mnoha typů moderních podlahovin. Bytové koberce v kolekci A1 COLORO, luxusní koberce v kolekci A1 SILKY STARS a objektové (zátěžové) koberce v kolekci A1 BUSINESS PRO tvoří velmi širokou škálu barev, vzorů a užitných vlastností. Vinylové podlahoviny v metráži (dříve nazývané PVC nebo lino) zastupují na českém trhu dlouhodobě nejprodávanější kolekce vinylu A1 FAMILY STYLE, vinylu s textilní podložkou A1 LONG LIFE TEX a zátěžového vinylu A1 LONG LIFE PRO. Nabídka těchto tří kolekcí nyní čítá více než 250 dekorů, 16 typů a celkem 6 rozměrů šíří rolí, které jsou ze skladu importéra expedovány ke svým uživatelům 6 dnů v týdnu. Dostupnost těchto i všech dalších našich A1 kolekcí se vyznačuje velmi krátkou dobou dodání ke koncovému uživateli.

Vinylové dílce A1 TARKO FIX & CLIC i nejnovější A1 VITAL CLIX si již také vytvořily pevnou pozici na trhu. Celkem 92 inspirativních dekorů celovinylových dílců ve formátech prken a dlažeb reprodukuje designy dřevin, keramiky a betonu. A1 TARKO FIX jsou určené k celoplošnému lepení, dílce A1 TARKO CLIC a A1 VITAL CLIX lze díky zámkovým spojům snadno a rychle instalovat bez lepení jako plovoucí podlahu.

Partnerské značky A1

Požadavky našich klientů jsou přirozeně velmi rozmanité, proto kmenovou nabídku produktových kolekcí A1 rozšiřují partnerské značky dalších podlahovin, terasových prken a příslušenství. Laminátové plovoucí podlahy jsou zastoupeny naší speciální kolekcí FLOORCLIC od německého výrobce EGGER a belgického výrobce UNILIN, nabízející dokonalé přírodní dekory ve vyšší třídě kvality přímého laminátu DPL. Korkové plovoucí podlahy EGGER CORK COMFORT díky unikátní výrobní technologii prezentují autentické dekory dřevin a kamene v kombinaci s jedinečnými vlastnostmi korkového materiálu. Dokonalý pocit přírody přináší také dřevěné podlahy, zastoupené v naší nabídce novou značkou BEFAG WOOD NATURE.  Povrch těchto třívrstvých podlah se zámkovým spojem je přímo z výroby chráněn proti opotřebení odolnými laky a oleji KLUMPP. Stále větším sezónním hitem jsou venkovní terasy WPC z dřevoplastového kompozitu, které není potřeba po čase nijak natírat ani čistit a na jejichž životnost poskytujeme záruku 25 let. Díky naší exkluzivní spolupráci s českým výrobcem WOODPLASTIC nabízíme vlastní produktovou řadu plných terasových prken GRANDECK vyrobených v nejmodernější technologii současnosti. Celý terasový systém včetně WPC nebo SMART nosičů a dalšího příslušenství je prezentován na našich produktových stránkách www.grandeck.cz, kde si také snadno a rychle spočítáte pomocí kalkulátoru předběžnou cenu Vaší nové terasy.

Spolupráce s Vámi je pro nás každý den výzvou.

Obchodní tým A1 PODLAHY