Značková prodejna A1 PODLAHY

A1 PODLAHY
Vídeňská 342/152
148 00 Praha 4 – Kunratice

Tel: +420 241 430 844
Mobil: +420 725 597 262, +420 607 021 021
Email: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

PO - ČT 8:00 - 18:00
8:00 - 16:00


Sledujte nás na FACEBOOKU

 


Karta na slevu A1 PODLAHY

Karty na slevu

Podle hesla "Spolu znamená levněji" získejte KARTU NA SLEVU a při každém nákupu na prodejně ji mějte vždy u sebe. Před vystavením paragonu kartu předložte na pokladně. KARTU NA SLEVU mohou získat soukromé osoby, podnikatelé, živnostníci, právnické osoby i rozpočtové organizace. KARTA NA SLEVU je přenosná a neobsahuje osobní data klienta.

Podmínky pro získání a používání KARTY NA SLEVU jsou velmi jednoduché. Slovo "spolu" zde má ještě další význam. Domluvte se se svými příbuznými nebo přáteli, kteří také uvažují o nákupu podlahovin, a nakupte společně. Vaše sleva bude tím vyšší, čím vyšší bude celková hodnota jednorázového nákupu.

Bezhotovostní platby

Váš nákup můžete pohodlně uhradit bezhotovostně běžnými platebními kartami.

Záruka kvality

Jsme přímým importérem zboží od renomovaných západoevropských výrobců. Na všechny podlahoviny poskytujeme záruku minimálně 2 roky.

Dárkový poukaz A1 PODLAHY

Dárkové poukazy

Hledáte dárek a potřebujete inspiraci? Využijte dárkových poukazů ve standardních nominálních hodnotách 500 Kč, 1000 Kč a 2000 Kč, které lze zakoupit v prodejně. Hodnotu dárkového poukazu si můžete také sami stanovit nebo objednat na adrese: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

Výměna zboží

Nakoupili jste mnoho nebo jste špatně vybrali? Při předložení pokladního dokladu Vám originálně zabalené a nepoškozené zboží do 14 dnů od data nákupu vyměníme. Výměnu nelze uplatnit u zboží upraveného dle přání zákazníka nebo u speciální objednávky zákazníka.

Podlahářství - odborná montáž

Pokud se rozhodnete přenechat dílo odborníkům, připravíme Vám nejdříve přehledný položkový rozpočet prací. Zajistíme odbornou montáž podlahovin a Vy získáte tyto výhody

  • úsporu vlastního času
  • záruku na dílo
  • delší životnost podlahoviny
  • nižší sazbu DPH dle zákona o DPH

 

 


 

a1-podlahy-znackova-prodejna-01

a1-podlahy-znackova-prodejna-02

a1-podlahy-znackova-prodejna-03

a1-podlahy-znackova-prodejna-04

a1-podlahy-znackova-prodejna-05

a1-podlahy-znackova-prodejna-06

 

 

Potřebujete poradit?

Kontrolní kód

Zadejte, prosím, Vaše jméno. Zadejte, prosím, platný e-mail. Zadejte, prosím, Váš dotaz. Neopsali jste správně text z obrázku